Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0805JT2M40
Pieprasīt citātu
Latviešu
5030040RMCF0805JT2M40 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JT2M40
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF0805JT2M40
  • Apraksts
    RES 2.4M OHM 5% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    2.4 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RMC 1/10 2.4M 5% R