Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0805FT845R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4224777RMCF0805FT845R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT845R
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF0805FT845R
  • Apraksts
    RES 845 OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    845 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF 1/10 845 1% R