Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0805FT453R
Pieprasīt citātu
Latviešu
2260270RMCF0805FT453R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT453R
  • Daļas numurs
    RMCF0805FT453R
  • Apraksts
    RES 453 OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    453 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Citi vārdi
    RMC 1/10 453 1% R