Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0805FT3R60
Pieprasīt citātu
Latviešu
3296214RMCF0805FT3R60 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT3R60
  • Daļas numurs
    RMCF0805FT3R60
  • Apraksts
    RES 3.6 OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
    RMCF
  • Pretestība
    3.6 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/10 3.6 1% R