Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0805FT267K
Pieprasīt citātu
Latviešu
6045460RMCF0805FT267K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT267K
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF0805FT267K
  • Apraksts
    RES 267K OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    267 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RMCF 1/10 267K 1% R