Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0805FG97R6
Pieprasīt citātu
Latviešu
1971213RMCF0805FG97R6 attēlsStackpole Electronics Inc.
RMCF0805FG97R6
Noliktavā
10000+
  • Daļas numurs
    RMCF0805FG97R6
  • Apraksts
    RES SMD 97.6 OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.125W, 1/8W
  • Spriegums - sadalījums
    0805
  • Biezums (Maks.)
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
    RMCF
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/10 97.6 1% G