Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0805FG42K2
Pieprasīt citātu
Latviešu
3086792RMCF0805FG42K2 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FG42K2
Noliktavā
10000+
  • Daļas numurs
    RMCF0805FG42K2
  • Apraksts
    RES 42.2K OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    42.2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/10 42.2K 1% G