Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0603FT442R
Pieprasīt citātu
Latviešu
2600046RMCF0603FT442R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT442R
  • Daļas numurs
    RMCF0603FT442R
  • Apraksts
    RES 442 OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    442 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W