Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0603FT3K09
Pieprasīt citātu
Latviešu
6744789RMCF0603FT3K09 attēlsStackpole Electronics Inc.
RMCF0603FT3K09
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF0603FT3K09
  • Apraksts
    RES SMD 3.09K OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.1W, 1/10W
  • Spriegums - sadalījums
    0603
  • Biezums (Maks.)
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Sērija
    RMCF
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF 1/16 3.09K 1% R