Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0603FT2K20
Pieprasīt citātu
Latviešu
6390316RMCF0603FT2K20 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT2K20
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF0603FT2K20
  • Apraksts
    RES 2.2K OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    2.2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RMCF 1/16 2.2K 1% R