Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0603FG511R
Pieprasīt citātu
Latviešu
1012049RMCF0603FG511R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FG511R
  • Daļas numurs
    RMCF0603FG511R
  • Apraksts
    RES 511 OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    511 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    RMCF0603FG511RCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    511 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film