Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0402JT100R
Pieprasīt citātu
Latviešu
2177787RMCF0402JT100R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0402JT100R
  • Daļas numurs
    RMCF0402JT100R
  • Apraksts
    RES 100 OHM 5% 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Pretestība
    100 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.063W, 1/16W