Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0402FT665R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4332128RMCF0402FT665R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT665R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RMCF0402FT665R
  • Apraksts
    RES 665 OHM 1% 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Pretestība
    665 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.063W, 1/16W