Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0402FT374R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4666573RMCF0402FT374R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT374R
Noliktavā
10000+
  • Daļas numurs
    RMCF0402FT374R
  • Apraksts
    RES 374 OHM 1% 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Pretestība
    374 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.063W, 1/16W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RMCF 1/16S 374 1% R