Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0402FT280R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4978938RMCF0402FT280R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT280R
Noliktavā
10000+
  • Daļas numurs
    RMCF0402FT280R
  • Apraksts
    RES 280 OHM 1% 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Pretestība
    280 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.063W, 1/16W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/16S 280 1% R