Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0402FT24R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
2568130RMCF0402FT24R0 attēlsStackpole Electronics Inc.
RMCF0402FT24R0
  • Daļas numurs
    RMCF0402FT24R0
  • Apraksts
    RES SMD 24 OHM 1% 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.063W, 1/16W
  • Spriegums - sadalījums
    0402
  • Biezums (Maks.)
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Sērija
    RMCF
  • RoHS statuss
    Digi-Reel®
  • Polarizācija
    0402 (1005 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF0402FT24R0DKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    RMCF0402FT24R0
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.016" (0.40mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • FIFO's
    2
  • Paplašināts apraksts
    24 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±1%
  • Apraksts
    RES SMD 24 OHM 1% 1/16W 0402