Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0201JT7R50
Pieprasīt citātu
Latviešu
6339592RMCF0201JT7R50 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0201JT7R50
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RMCF0201JT7R50
  • Apraksts
    RES 7.5 OHM 5% 1/20W 0201
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±400ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0201
  • Izmērs / Izmēri
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Sērija
    RMCF
  • Pretestība
    7.5 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.05W, 1/20W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0201 (0603 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF0201JT7R50TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.010" (0.26mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    7.5 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film