Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0201JT3R60
Pieprasīt citātu
Latviešu
5245904RMCF0201JT3R60 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0201JT3R60
  • Daļas numurs
    RMCF0201JT3R60
  • Apraksts
    RES 3.6 OHM 5% 1/20W 0201
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±400ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Pretestība
    3.6 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.05W, 1/20W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.010" (0.26mm)
  • Detalizēts apraksts
    3.6 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film