Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0201FT332K
Pieprasīt citātu
Latviešu
2375321RMCF0201FT332K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT332K
Noliktavā
10000+
  • Daļas numurs
    RMCF0201FT332K
  • Apraksts
    RES 332K OHM 1% 1/20W 0201
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0201
  • Izmērs / Izmēri
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Pretestība
    332 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.05W, 1/20W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0201 (0603 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF 1/20 332K 1% R