Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RHC2512JT2R00
Pieprasīt citātu
Latviešu
667128RHC2512JT2R00 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RHC2512JT2R00
  • Daļas numurs
    RHC2512JT2R00
  • Apraksts
    RES 2 OHM 5% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    2 Ohms
  • Jauda (vatos)
    2W
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    RHC 2512 2 5% R