Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RHC2512FT5K11
Pieprasīt citātu
Latviešu
RHC2512FT5K11
  • Daļas numurs
    RHC2512FT5K11
  • Apraksts
    RES 5.11K OHM 1% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    5.11 kOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    5.11 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film