Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RHC2512FT33R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
737297RHC2512FT33R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT33R0
  • Daļas numurs
    RHC2512FT33R0
  • Apraksts
    RES 33 OHM 1% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    33 Ohms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Citi vārdi
    RHC 2512 33 1% R