Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RHC2512FT1R05
Pieprasīt citātu
Latviešu
2941918RHC2512FT1R05 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT1R05
  • Daļas numurs
    RHC2512FT1R05
  • Apraksts
    RES 1.05 OHM 1% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    1.05 Ohms
  • Jauda (vatos)
    2W
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    RHC 2512 1.05 1% R
    RHC25121.05FR
    RHC25121.05FR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    1.05 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film