Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RHC2512FT143R
Pieprasīt citātu
Latviešu
5404016RHC2512FT143R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT143R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RHC2512FT143R
  • Apraksts
    RES 143 OHM 1% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Sērija
    RHC
  • Pretestība
    143 Ohms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    RHC 2512 143 1% R
    RHC2512143FR
    RHC2512143FR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    143 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film