Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC1206FTC255K
Pieprasīt citātu
Latviešu
5016539RGC1206FTC255K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RGC1206FTC255K
  • Daļas numurs
    RGC1206FTC255K
  • Apraksts
    RES 255K OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Pretestība
    255 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    RGC 1/8 T2 255K 1% R