Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC1206DTC619K
Pieprasīt citātu
Latviešu
6908408RGC1206DTC619K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RGC1206DTC619K
  • Daļas numurs
    RGC1206DTC619K
  • Apraksts
    RES 619K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Pretestība
    619 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Citi vārdi
    RGC 1/8 T2 619K 0.5% R