Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC1206DTC10K5
Pieprasīt citātu
Latviešu
682177RGC1206DTC10K5 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RGC1206DTC10K5
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RGC1206DTC10K5
  • Apraksts
    RES 10.5K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Sērija
    RGC
  • Pretestība
    10.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    RGC 1/8 T2 10.5K 0.5% R