Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC0805FTD200R
Pieprasīt citātu
Latviešu
6616547RGC0805FTD200R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RGC0805FTD200R
  • Daļas numurs
    RGC0805FTD200R
  • Apraksts
    RES 200 OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    200 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Citi vārdi
    RGC 1/10 T1 200 1% R