Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC0805DTC680R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4939552RGC0805DTC680R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RGC0805DTC680R
  • Daļas numurs
    RGC0805DTC680R
  • Apraksts
    RES 680 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    680 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Citi vārdi
    RGC 1/10 T2 680 0.5% R