Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC0805DTC25K5
Pieprasīt citātu
Latviešu
3818260RGC0805DTC25K5 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RGC0805DTC25K5
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RGC0805DTC25K5
  • Apraksts
    RES 25.5K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
    RGC
  • Pretestība
    25.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    RGC 1/10 T2 25.5K 0.5% R