Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC0603FTC1K82
Pieprasīt citātu
Latviešu
5779850RGC0603FTC1K82 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RGC0603FTC1K82
  • Daļas numurs
    RGC0603FTC1K82
  • Apraksts
    RES 1.82K OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    1.82 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Citi vārdi
    RGC 1/16 T2 1.82K 1% R