Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC0603FTC10K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4193403RGC0603FTC10K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RGC0603FTC10K0
  • Daļas numurs
    RGC0603FTC10K0
  • Apraksts
    RES 10K OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    10 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Citi vārdi
    RGC 1/16 T2 10K 1% R