Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RGC0402FTC7K50
Pieprasīt citātu
Latviešu
6436871RGC0402FTC7K50 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RGC0402FTC7K50
  • Daļas numurs
    RGC0402FTC7K50
  • Apraksts
    RES 7.5K OHM 1% 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Pretestība
    7.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.063W, 1/16W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.016" (0.40mm)
  • Detalizēts apraksts
    7.5 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film