Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RC14JT750R
Pieprasīt citātu
Latviešu
610570RC14JT750R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RC14JT750R
  • Daļas numurs
    RC14JT750R
  • Apraksts
    RES 750 OHM 1/4W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Pretestība
    750 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Citi vārdi
    RC 1/4 750 5% R