Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RC14JT13K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1084704RC14JT13K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RC14JT13K0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RC14JT13K0
  • Apraksts
    RES 13K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Sērija
    RC
  • Pretestība
    13 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RC 1/4 13K 5% R