Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RC12JT750R
Pieprasīt citātu
Latviešu
590943RC12JT750R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RC12JT750R
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RC12JT750R
  • Apraksts
    RES 750 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Pretestība
    750 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RC 1/2 750 5% R