Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RC12JT5K60
Pieprasīt citātu
Latviešu
2570131RC12JT5K60 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RC12JT5K60
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RC12JT5K60
  • Apraksts
    RES 5.6K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Pretestība
    5.6 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RC 1/2 5.6K 5% R