Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RC12JT1K10
Pieprasīt citātu
Latviešu
817300RC12JT1K10 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RC12JT1K10
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    RC12JT1K10
  • Apraksts
    RES 1.1K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Pretestība
    1.1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    RC12JT1K10CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Non-Inductive, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1.1 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition