Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RC12JT160K
Pieprasīt citātu
Latviešu
4526257RC12JT160K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RC12JT160K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RC12JT160K
  • Apraksts
    RES 160K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
  • Sērija
    RC
  • Pretestība
    160 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RC 1/2 160K 5% R