Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RAVF328RJT10K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
3302884RAVF328RJT10K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RAVF328RJT10K0
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RAVF328RJT10K0
  • Apraksts
    RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība (ohm)
    10k
  • Jauda par elementu
    62.5mW
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Citi vārdi
    RAV 328R 10K 5% R