Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RAVF324DJT390R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4390261RAVF324DJT390R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RAVF324DJT390R
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    RAVF324DJT390R
  • Apraksts
    RES ARRAY 4 RES 390 OHM 2012
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.200" L x 0.122" W (5.08mm x 3.10mm)
  • Pretestība (ohm)
    390
  • Jauda par elementu
    125mW
  • Iepakojums / lieta
    2012, Convex, Long Side Terminals
  • Citi vārdi
    RAV 324D 390 5% R