Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RAVF164DJT39K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4941447RAVF164DJT39K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT39K0
  • Daļas numurs
    RAVF164DJT39K0
  • Apraksts
    RES ARRAY 4 RES 39K OHM 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība (ohm)
    39k
  • Jauda par elementu
    62.5mW
  • Citi vārdi
    RAV 164D 39K 5% R