Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RAVF164DJT12R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
6507422RAVF164DJT12R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT12R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RAVF164DJT12R0
  • Apraksts
    RES ARRAY 4 RES 12 OHM 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
    RAVF
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    12
  • Jauda par elementu
    62.5mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Citi vārdi
    RAV 164D 12 5% R