Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RAVF162DJT1K10
Pieprasīt citātu
Latviešu
5422319RAVF162DJT1K10 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RAVF162DJT1K10
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RAVF162DJT1K10
  • Apraksts
    RES ARRAY 2 RES 1.1K OHM 0606
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
  • Pretestība (ohm)
    1.1k
  • Jauda par elementu
    62.5mW
  • Iepakojums / lieta
    0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Citi vārdi
    RAV 162D 1.1K 5% R