Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RAVF104DJT16K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
5084769RAVF104DJT16K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RAVF104DJT16K0
  • Daļas numurs
    RAVF104DJT16K0
  • Apraksts
    RES ARRAY 4 RES 16K OHM 0804
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Pretestība (ohm)
    16k
  • Jauda par elementu
    62.5mW
  • Iepakojums / lieta
    0804, Convex, Long Side Terminals
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Pins skaits
    8
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.020" (0.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    16k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals