Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RAVF102DJT1K00
Pieprasīt citātu
Latviešu
2407697RAVF102DJT1K00 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RAVF102DJT1K00
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RAVF102DJT1K00
  • Apraksts
    RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0404
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
  • Sērija
    RAVF
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    1k
  • Jauda par elementu
    62.5mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0404 (1010 Metric), Convex
  • Citi vārdi
    RAV 102D 1K 5% R