Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RACF648RJT22K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4416348RACF648RJT22K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RACF648RJT22K0
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    RACF648RJT22K0
  • Apraksts
    RES ARRAY 8 RES 22K OHM 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
  • Sērija
    RACF
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    22k
  • Jauda par elementu
    62.5mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals
  • Citi vārdi
    RAC 648R 22K 5% R