Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RACF408MJT47R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
257474RACF408MJT47R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RACF408MJT47R0
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    RACF408MJT47R0
  • Apraksts
    RES ARRAY 8 RES 47 OHM 1608
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
  • Sērija
    RACF
  • Rezistors-attiecība-Drift
  • Rezistoru atbilstības koeficients
  • Pretestība (ohm)
    47
  • Jauda par elementu
    62.5mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1608, Concave, Long Side Terminals
  • Citi vārdi
    RAC 408M 47 5% R