Mājas > Produkti > Rezistori > Rezistoru tīkli, masīvi > RACF164DJT30R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
5527298RACF164DJT30R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RACF164DJT30R0
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RACF164DJT30R0
  • Apraksts
    RES ARRAY 4 RES 30 OHM 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība (ohm)
    30
  • Jauda par elementu
    62.5mW
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
  • Citi vārdi
    RAC 164D 30 5% R