Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > PV275K3225T
Pieprasīt citātu
Latviešu
4763191PV275K3225T attēlsStackpole Electronics, Inc.
PV275K3225T
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PV275K3225T
  • Apraksts
    VARISTOR 430V 400A 3225
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    430V
  • Varistora spriegums (min)
    387V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    473V
  • Sērija
    PV
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD, J-Lead
  • Citi vārdi
    PV275K3225TTR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCV
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    350V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    275V
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    13J
  • Detalizēts apraksts
    430V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
  • Pašreizējais - pārspriegums
    400A
  • Jauda @ Frekvence
    75pF @ 1kHz